1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור רפואי לטיפול בחרדות

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י YTZ, ‏12/5/21.

1. YTZ

YTZ חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום

אני סובל מחרדות מאובחנות כ"הפרעות פאניקה" ומטופל תרופתי מזה 14 שנים. לתוך זה מצטרפות הפרעות קשב ריכוז והיפר .... שימוש ברטלין .... שכן אני יודע שהוא "עוזר לחרדות".

ביטוח לאומי אפילו מכיר ב-בהפרעות קשב + וירידה בזיכרון בגלל פציעה ישנה בגולגולת זה לפני שבאו הפאניקה והאסטמה וקבע שאני "נכה" על 44% יציב ! לגבי היציב לא הייתי מגדיר אדם במצבי כיציב. לכן היות והרפואה הקונבנציונאלית לא באמת מצליחה לעזור לי אני פונה לד"ר Google .

שם לפני כשנה נחשפתי לראשונה למעלות הצמח.

התחלתי להשתמש בשמן CBD כמובן לאחר קריאה של כל הדאות לשלילה ולחיוב.

השימוש בשמן עזר קצת , אך זה לא היה זה. החרדות המשיכו לבוא .

חזרתי לדוקטור שהוביל אותי למספר זנים שיכולים לעזור. אומר לעצמי מה כבר יכול להיות יותר גרוע משימוש בקאנביס לצורך טיפול בחרדה ? מה אני יקבל התקף חרדה?

הניסיון למצוא אותם בשוק השחור היה קשה מאוד ויקר מאוד. אותם זנים מתברר ייחודיים בשל כמות CBD גבוהה יותר נתון שהוא חשוב בטיפול בחרדות .

מה שכן זה עזר לי החרדות פחתו . אך אני נחשב לעבריין מזה 4 חודש ומעוניין שלא להיות כך.

אשמח לחוכמת ההמון.

תודה מראש למשיבים

חרדתי בטיפול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!